ЗСУ зупинили наступ росіян у Бахмуті

На Бахмутському напрямку за перші вісімнадцять годин сьомого лютого російські окупанти обстрілювали більше півтора десятка населених пунктів, зокрема Залізнянське, Красна Гора, Бахмут, Іванівське, Миколаївка, Ступочки, Кліщіївка, Курдюмівка, Нью-Йорк та Веселе.

Це все, що розповів у вечірньому зведенні про найгарячішу ділянку фронту речник Генерального штабу Збройних сил України Олександр Штупун.

Як віддяка на таку низьку інформативність, на сторінці ГШ ЗСУ було розміщено «зрадний» пост від Катерини О. Начебто у наших бійців не вистачає зброї та набоїв, і через це ворог захопить дорогу Бахмут – Слов’янськ. Навряд чи це правда, однак хотілося б почути і коментар з цього приводу, і взагалі більше офіційної інформації. Тоді буде менше чуток.

В свою чергу, Телеграм-канал «Донбас Оперативний», посилаючись на англомовних воєнних блогерів, повідомив, оприлюднивши їх мапу:

«Бахмут. Ситуація залишається важкою. На 17.00 без змін. Бої біля траси Т0504 перейшли у позиційність та артдуелі; повідомлення противника про прорив не відповідають дійсності. У районі м’ясокомбінату активний наступ вагнерівців та російських військ перейшов у позиційні бої. Красна Гора — вуличні бої».


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Как отучить кошку точить когти о мебель

28.08.2016 - 13:47
Вся мебель безжалостно испорчена, обои порваны, а ковер весь в затяжках – так ваш котик точит коготки? Что делать?! Существует множество методов, которые должны помочь защитить свой дом от пушистого ...

Как укладывают дороги в США (видео)

16.12.2015
У нас подавляющее большинство дорог ...