ЗСУ зупинили наступ окупантів в районі Вовчанська

Російські окупанти накопичують резерви для поновлення активного наступу у прикордонні на півночі Харківської області всередині осені. Наразі для цього у них недостатньо сил.

Про це з посиланням на бойових побратимів у своєму Телеграм-каналі «Офіцер» розповів блогер і лейтенант Збройних сил України з позивним Алекс:

«Не варто забувати за Вовчанський напрямок. Хоч орки контролюють там відносно невелику частину нашої території, але це доволі активна ділянка фронту, на якій вони легко можуть активізуватися в будь-який момент. Ресурси там орки якраз не відводять, а навпаки, за даними розвідки, лише накопичують і готуються до нового наступу в середині осені…».

Тим часом пресцентр Генерального штабу Збройних сил України в оперативній інформації за перші 22 години 22-го вересня, розміщеній на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», про дану ділянку фронту розповів наступне:

«На Харківському напрямку російські терористи чотири рази безуспішно штурмували позиції українських підрозділів в районі Вовчанська. Біля останнього триває ще один бій. За наявною інформацією, за сьогодні противник на даному напрямку втратив понад 40 військовослужбовців вбитими та пораненими. Наші захисники знищили протитанковий засіб противника, дві одиниці автомобільної техніки та 37 БпЛА. Також було пошкоджено танк, бойову броньовану машину, чотири артилерійські системи та автомобіль окупанта».



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Виннице сожгли чучело Путина: видео

18.03.2018 - 14:21
Проведение выборов российского президента в аннексированном Крыму не признает мировое сообщество. Как и во многих городах Украины, винничане призвали жителей полуострова бойкотировать кремлевский фарс, а также сожгли чучело Путина в ...

Появилось видео пожаров и разрушений Новолуганского

19.12.2017
После обстрела из Града Новолуганского ...

В Харькове воры взорвали банкомат и похитили деньги: видео

03.04.2018
Ночью в Харькове преступники добыли ...