ЗСУ зупинили наступ окупантів під Кремінною

Минулої доби на Лиманському (Кремінському) напрямку наші захисники відбили атаки російських окупантів в районах окупованих населених пунктів Кремінна і сусідньої Шипилівки Луганської області.

Про це, серед іншого, в ранішньому звіті Генерального штабу Збройних сил України, розміщеному на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», розповів його спікер Олександр Штупун.

В свою чергу воєнний експерт і авторитетний укладач фронтових карт «DeepState» на своїй актуальній мапі змін порівняно з попередньою на цій ділянці фронту не зафіксував. Таким чином, позавчорашнє просування агресора під Кремінною зупинено. Хоча ворог продовжує тиснути:

«На Сватівському напрямку ворог пробує наступати в районі Дворічного: результат невідомий. Продовжується тиск кацапських військ з Кремінної на Сили оборони».

Підтверджує Телеграм-канал «Донбас Оперативний»:

«Сватове-Кремінна. Орки поступово нарощують своє стадо та атакують більш масовано. Ворог намагався вчергове прорвати нашу оборону в декількох точках — отримав потужну відсіч, успіхів не має. Райони Діброви, Макіївки, Невського та Торського — ситуація дещо ускладнилася».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Определены самые безопасные в своем классе автомобили 2016 года: видео

14.12.2016 - 17:38
Каждый год комитет Euro NCAP (европейский комитет по проведению независимых краш-тестов авто с оценкой активной безопасности и пассивной безопасности) публикует список лучших с точки зрения безопасности автомобилей в разных классах. ...

Масштабная авария в Киеве: видео

23.09.2017
В Киеве произошла массовая авария. ...