ЗСУ зупинили наступ окупантів під Кремінною

Минулої доби на Лиманському (Кремінському) напрямку наші захисники відбили атаки російських окупантів в районах окупованих населених пунктів Кремінна і сусідньої Шипилівки Луганської області.

Про це, серед іншого, в ранішньому звіті Генерального штабу Збройних сил України, розміщеному на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», розповів його спікер Олександр Штупун.

В свою чергу воєнний експерт і авторитетний укладач фронтових карт «DeepState» на своїй актуальній мапі змін порівняно з попередньою на цій ділянці фронту не зафіксував. Таким чином, позавчорашнє просування агресора під Кремінною зупинено. Хоча ворог продовжує тиснути:

«На Сватівському напрямку ворог пробує наступати в районі Дворічного: результат невідомий. Продовжується тиск кацапських військ з Кремінної на Сили оборони».

Підтверджує Телеграм-канал «Донбас Оперативний»:

«Сватове-Кремінна. Орки поступово нарощують своє стадо та атакують більш масовано. Ворог намагався вчергове прорвати нашу оборону в декількох точках — отримав потужну відсіч, успіхів не має. Райони Діброви, Макіївки, Невського та Торського — ситуація дещо ускладнилася».


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Нападение брата Захарченко на официанта стало топ-темой в Донецке (видео)

17.04.2016 - 12:15
Пьяный брат главаря ДНР Александра Захарченко Сергей, «отдыхая» в компании товарища в пивбаре «Beerstown», устроил не только дебош, но и ранил в горло официанта. Видео этого действа попало в Интернет ...

На Прикарпатье выпал черный снег: появилось видео

24.02.2018
Феномены, когда выпадает пепельный, почти ...

Гройсман показал видео, как мечта воплощается в жизнь

06.08.2018
Премьер-министр Украины Владимир Гройсман показал, ...