ЗСУ зробили дієву систему РЕБ на окремій ділянці фронту

Бійці Сил оборони в районі нескореної Білогорівки на Лиманському (Кремінському) напрямку сильно потерпають від ворожих дронів-камікадзе та інших безпілотних літальних апаратів російських окупантів.

Про це у своєму телеграм-каналі «Офіцер» розповів блогер і лейтенант Збройних сил України з позивним Алекс, закликавши українців донатити на системи радіоелектронної боротьби.

Вчора він навів приклад, коли загарбники витратили шістдесят баражуючих боєприпасів на знищення двох наших позицій в районі Білогорівки.

При цьому Алекс визнав передовий досвід батальйону «Птахи Мадяра», які облаштували потужний РЕБ на Херсонському напрямку: «Він (Роберт Мадяр) має 80% знищених FPV-дронів серед тих, які виявили… Не захист окремих об’єктів, а покриття цілої площі території під захистом засобів РЕБ».

Однак через брак коштів облаштувати подібні системи захисту змогли лише деякі бригади. Більшість просто немає для цього потрібних коштів. 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

На третий по населению город Калифорнии обрушилось мощное наводнение: фото, видео

22.02.2017 - 17:56
Наводнение в столице Кремниевой долины привело к эвакуации людей С невиданным прежде наводнением столкнулись в калифорнийском Сан-Хосе. В городе с миллионным населением власти объявили чрезвычайное положение и начали эвакуацию населения. ...

На Прикарпатье выпал черный снег: появилось видео

24.02.2018
Феномены, когда выпадает пепельный, почти ...

Террористы «ДНР» запретили проезд в ОРЛО через Дебальцево

12.08.2020
Спикер пресс-центра Объединенных сил Ярослава ...