ЗСУ знову відкинули окупантів у Бахмуті

Сьогодні увага всіх, хто пильно відстежує новини з фронту, вчергове прикута до Бахмута. Адже там ворог за останні дні суттєво просунувся, а в Міноборони чесно констатують, що ситуація критична.

І ось ввечері з’явилася дуже втішна інформація. Боєць штурмового батальйону «Айдар» Осман у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» повідомив, що зарано російські окупанти святкували у Бахмуті, бо наші Сили оборони здійснили за сьогодні просування по трьом вулицям.

На фоні чергових заяв ворога, що вони захопили місто, це дійсно дуже позитивна новина. При цьому, Осман додає, що навели шуму бійці «Правого сектору» (чесно кажучи, про нього не було чути дуже давно).

Додамо також, що на рашистських пабліках ввечері з’явилися повідомлення про те, що окупанти втратили Кліщіївку. Але цьому немає ніяких поки підтверджень.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Лидер ОУН швырнул чашку в ведущего телеканала Newsone Пальчевского: видео

24.02.2019 - 16:03
Пророссийскому телеканалу Newsone удалась провокация, которая будто по копирке напоминает «инциденты» в студиях кремлевских ТВ. В эфире ток-шоу, посвященному теме рисунков Шевченко художника А. Грехова глава провода ОУН Николай Коханивский ...

Кот восседающий в миске

27.02.2016
На видео – кот, который ...

Приспособление для идеальной кладки кирпича (видео)

16.12.2015
Если Вы никогда не занимались ...