ЗСУ знишили велику кількість інтервентів за допомогою дронів

Оператори безпілотних літальних апаратів Сил спеціальних операцій досконало освоїли «фронтову авіацію» і влучно скидають гранати на голови російських окупантів, які ховаються від артилерійських обстрілів в окопах та випадкових «норах». Відповідне відео оприлюднила пресслужба командування ССО ЗСУ.

Ролик змонтовано з великої кількості бойових епізодів з влучними скидами, коли ВОГи та інші гранати розривалися фактично на самих інтервентах. Всі кадри зняті самими дронами, які до речі є цивільними. Наприклад, в них немає системи прицілювання, а пристрої для переносу і скиду гранат до них чіпляються кустарно.

Головний недолік такої зброї – мала потужність гранат, які може нести квадрокоптер. Навіть при гарному влучанні вона далеко не завжди знищує інтервента чи завдає йому тяжкого поранення. Переважно ворог отримує поранення легкого й середнього ступеня.

Тим часом, Телеграм-канал «Оперативний ЗСУ» показав відео класичного застосування БПЛА – він скоригував нашу гармату чи міномет, який з другого пострілу влучив в неглибоку яму, в якій сховалися від обстрілу до десятка загарбників. Тут вражаюча сила незрівнянно потужніша.

 


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Верховную Раду окрасили в красный цвет: видео

22.03.2018 - 23:02
Здание Верховной Рады с наступлением темноты подсветили красным цветом. Выглядит весьма зловеще. Причем, не сразу и заметишь сверху «Поборем туберкулез вместе». Оказывается, данная подсветка — один из элементов в программе ...

Разгрузка арбузов профессионалом

05.12.2015
Видеосюжет рассказывает о том, как ...