ЗСУ знищують окупантів, що увірвалися в Іванівське

Після перших ранкових повідомлень про вкрай важку ситуацію в районі села Іванівське на захід від окупованого Бахмута наші захисники, які одночасно є блогерами, повідомляють про певну стабілізацію чи навіть відкидання російських окупантів.

Так, боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади Збройних сил України, яка воює безпосередньо на цій ділянці фронту, Станіслав Бунятов (Осман) о 10:02 у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» написав:

«В Іванівському складно, тримаємо оборону в центрі та відбиваємо штурми орків по флангах. Зараз найбільший тиск на одну з позицій флангу, звідти добре видно наші евакуаційні маршрути, наразі вдається тримати».

Наш захисник «Бахмутський Демон» о 10:03 повідомив: «Росіяни зайняли деякі точки там, де Іванівське». І о 10:46 доповнив: «В цілому зараз росіян там вибивають».

Лейтенант ЗСУ з позивним Алекс у своєму Телеграм-каналі «Офіцер» об 11:15  дещо суперечливо написав:

«Іванівське ніхто не взяв!.. Станом на даний момент бої в центральній та на західній частині (ворог наступає зі сходу) населеного пункту. Про закріплення противника, а тим більше повну окупацію взагалі не йде мова».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Макеевке сгорел рынок: видео

26.10.2017 - 11:01
В Макеевке сильный пожар Макеевка в упор примыкает к северо-восточному краю Донецка и своими западными околицами почти выходит к линии фронта. В случае серьезных боев под Донецком (особенно на северном ...