Бійці Сил спеціальних операцій Збройних сил України за допомогою баражуючого боєприпасу «Switchblade» знищили пускову установку зенітно-ракетного комплексу «Бук-М2» російських загарбників у ворожому тилу біля окупованого з 2014 року міста Докучаєвськ Донецької області.
У свою чергу, російський Телеграм-канал «Досье Шпиона» розповів, що ударом з американських реактивних систем залпового вогню HIMARS Сили оборони знищили російський зенітний ракетно-гарматний комплекс «Панцир-1С» у ворожому тилу на Луганщині.
Відповідне відео, на якому палає «Панцир-1С» відзняте самими інтервентами з землі.
