ЗСУ знищили ЗРК «Бук-М2» і «Панцир-С1» окупантів, відео

Бійці Сил спеціальних операцій Збройних сил України за допомогою баражуючого боєприпасу «Switchblade» знищили пускову установку зенітно-ракетного комплексу «Бук-М2» російських загарбників у ворожому тилу біля окупованого з 2014 року міста Докучаєвськ Донецької області.

Про це повідомив благодійний фонд «Повернись живим», оприлюднивши відповідне відео, відзняте розвідувальним безпілотним літальним апаратом «Шарк», оператори якого знайшли «жирну» ціль і скоригували удар по ній в той момент, коли «Бук» виїхав на вантажний трал.

У свою чергу, російський Телеграм-канал «Досье Шпиона» розповів, що ударом з американських реактивних систем залпового вогню HIMARS Сили оборони знищили російський зенітний ракетно-гарматний комплекс «Панцир-1С» у ворожому тилу на Луганщині.

При цьому були ліквідовані старші сержанти оператор Андрій Герцій і водій Ігор Гусаров, а командир ЗРГК старший лейтенант Денис Барієв отримав важкі поранення.

Відповідне відео, на якому палає «Панцир-1С» відзняте самими інтервентами з землі.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Беспилотные автомобили Google серьезно приблизились к реальному потребителю

15.09.2015 - 11:47
Компания Google назначила руководителя направления по разработке беспилотных автомобилей. Им стал бывший топ-менеджер Hyundai Джон Крафчик. Google выделила направление по разработке автомобилей-роботов в отдельную структурную единицу и назначила ее директором бывшего ...

Появилось видео столкновения Парасюка и полиции

14.03.2017
Нардеп Парасюк выложил у себя ...