ЗСУ знищили живу силу і техніку окупантів на Херсонщині

На Херсонському напрямку ракетно-артилерійські підрозділи Збройних сил України знищили 35 інтервентів, два склади боєприпасів біля Нової Каховки і Солонців, плавальний засіб ворожої диверсійної групи (вірогідно, якийсь човен), кілька мінометів і техніку, яку російські окупанти використовували для облаштування вогневих артилерійських позицій.

Про це сьогодні в звіті за 26 лютого, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», повідомило Оперативне командування Південь.

Також там вказано, що, в свою чергу, загарбники минулої доби здійснили близько сотні обстрілів, руйнуючи критичну інфраструктуру, житлові квартали і соціальні об’єкти.

Крім того, ворог також обстрілює акваторію Дніпро-Бузького лиману і прибережні громади Миколаївщини. Таким чином, вірогідно, окупанти намагаються запобігти можливим десантам ЗСУ на Кінбурнську косу.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Российские спецслужбы шлют «приветы» бойцам ВСУ на передовую: видео

13.07.2017 - 23:30
Пресс-центр штаба АТО опубликовал видео военного телевидения о том, как бойцы ВСУ, пользуясь относительным затишьем, укрепляют свои позиции и обустраивают быт. Кроме того, бойцы рассказали, что враг не прекращает рассылать ...

Турецкий мультфильм про Эрдогана и Путина набирает просмотры в сети (видео)

27.12.2015
Турецкие мультипликаторы оперативно создали мультфильм ...

Савченко теперь еще и за амнистию боевиков (видео)

10.06.2016
Надежда Савченко не только не ...