ЗСУ знищили загін російських окупантів

Бійці 92-ої окремої механізованої бригади Збройних сил України імені кошового отамана Івана Сірка знищили групу російських окупантів в якомусь гаю чи лісі. Про це повідомив Телеграм-канал «Донбас Оперативний», оприлюднивши два відповідних відео.

Обидва ролики знято нашим захисником з землі, що дозволяє припустити просування наших військових вперед. Хоча це могли бути й ворожі диверсанти, які зайшли на нашу територію.

На першому відео показано один труп, який застиг в шпагаті, що весело коментується «екскурсоводом». На другому показані ще два трупи, можна впізнати обличчя.

Важливо, що на другому ролику «екскурсовод» розповідає, що доблесна 92-а бригада зустріла на своєму шляху групу інтервентів. Погодьтеся, це більше схоже саме на просування вперед.

92-ая бригада воює на самій північній ділянці фронту – в Харківській та Луганській областях.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В российской больнице женщина добиралась на рентген ползком: видео

12.01.2017 - 20:48
Очередной шокирующий случай в России. В сети появилось видео: женщина с забинтованной ногой на четвереньках спускается по лестнице. Так она добирается в рентген-кабинет. История произошла в уфимской больнице №13. Прокуратура уже занимается этим ...

Появилось видео, как Ляшко катается на велосипеде по ресторану

04.12.2017
В минувшее воскресенье лидер Радикальной ...

«Заря» в Испании победила «Атлетик»: видеообзор

28.09.2017
Ай-да луганская «Заря», ай-да красавцы! ...

Ляшко объявил о женитьбе: видео

09.04.2018
Лидер Радикальной партии Олег Ляшко ...