ЗСУ знищили загін окупантів під Кліщіївкою

Бійці Збройних сил України наскоком контратакували російських окупантів в лісосмугах біля звільнених минулої осені сіл Кліщіївка та Андріївка під Бахмутом з метою завдання їм втрат у живій силі.

Про це повідомив наш захисник, який воює на цій ділянці фронту і веде Телеграм-канал «Бахмутський Демон»: «Сходили вперед по посадках трохи (Андріївка і Кліщі), орків покосили. Кусаємось, не тільки захищаємось».

Але, на жаль, в цілому це не відміняє успіхи наступу окупантів під Бахмутом. Так, Телеграм-канал «Донбас Оперативний» звернув увагу на повідомлення західних OSINT-дослідників про просування агресора північніше Кліщіївки.

На мапі OSINT-дослідників видно, що тільки тут агресор закріпився на 2,35 квадратних кілометрах. А сіра зона змістилася в наш бік більш, ніж на п’ять км².



Подпишитесь на новости

 

Video >>

В Киеве произошел конфликт из-за флага России: видео

06.07.2018 - 14:08
Трое туристов из Херсона вечером 5 июля отдыхали в центре Киева. Плечи одной из девушек были «укрыты» флагом РФ. Несколько киевлян пытались объяснить гостям столицы, что они пропагандируют флаг страны-агрессора. ...

Появилось видео сильного пожара в Лукьяновском СИЗО

07.05.2017
Произошел пожар в помещении Лукьяновского ...

Подрались нардепы от «Батькивщины» и БПП, видео

15.03.2018
В студии 5-го телеканала вспыхнул ...