ЗСУ знищили загін окупантів під час прориву у Мирноград

На східному фасі Покровського напрямку бійці Збройних сил України знищили штурмову групу російських окупантів, яка атакувала вільне, але оточене більш ніж з трьох сторін місто Мирноград Донецької області.

Про це в своєму однойменному Телеграм-каналі лаконічно повідомив блогер і наш захисник з позивним «Бахмутський Демон», який воює на даній ділянці фронту:

«Відбито спробу прориву орків в Мирноград: частина штурмової групи знищена, інша відступила».

У свою чергу, блогер і лейтенант Збройних сил України з позивним Алекс у своєму Телеграм-каналі «Офіцер» з посиланням на бойових побратимів доповнив:

«Попри те, що ситуація в Покровсько-Мирноградській агломерації залишається досі складною, підрозділи СОУ намагаються навіть мінімально покращувати обстановку в районі Мирнограда».



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Под Авдеевкой ударные БПЛА ВСУ разбомбили блиндаж и военный грузовик «ДНР», видео

24.08.2018 - 10:50
Офицер ВСУ Анатолий Штефан Штирлиц, пребывающий в зоне ООС, опубликовал два видео на своей страничке в соцсетях, на которых видно как с воздушных зависающих над целью аппаратов сбрасываются взрывные устройства. ...

Нарядная прическа за несколько минут (видео)

17.11.2015
Часто случается так, что Он ...