ЗСУ знищили загін окупантів під час прориву у Мирноград
На східному фасі Покровського напрямку бійці Збройних сил України знищили штурмову групу російських окупантів, яка атакувала вільне, але оточене більш ніж з трьох сторін місто Мирноград Донецької області.
Про це в своєму однойменному Телеграм-каналі лаконічно повідомив блогер і наш захисник з позивним «Бахмутський Демон», який воює на даній ділянці фронту:
«Відбито спробу прориву орків в Мирноград: частина штурмової групи знищена, інша відступила».
У свою чергу, блогер і лейтенант Збройних сил України з позивним Алекс у своєму Телеграм-каналі «Офіцер» з посиланням на бойових побратимів доповнив:
«Попри те, що ситуація в Покровсько-Мирноградській агломерації залишається досі складною, підрозділи СОУ намагаються навіть мінімально покращувати обстановку в районі Мирнограда».
Подпишитесь на новости
























