ЗСУ знищили взвод російських САУ

Артилеристи 81-ої окремої аеромобільної бригади Десантно-штурмових військ Збройних сил України знищили три (взвод) 122-міліметрові самохідні артилерійські установки 2С1 «Гвоздика» російських окупантів під Білогорівкою Луганської області. При цьому ще кілька таких САУ противника були пошкоджені.

Фактично, наші захисники виграли артдуель, адже вели по ворогу вогонь теж з «Гвоздик». Про це підрозділ повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», оприлюднивши відповідне відео.

Бійці розповіли, що наші САУ між завданнями ховаються в глибоких капонірах. А коли виїжджають на вогневі позиції, то ведуть високо прицільний вогонь, попри те, що не існує 122-мм високоточних снарядів:

«Ми не маємо можливості просто «закидувати» площі снарядами, вистрілювати по 40-60 штук у нікуди. Працюємо дуже швидко, щоб не упустити ціль і максимально точно, аби не витратити зайвих боєприпасів. Два-три постріли, й ціль знищена. Третій постріл, як правило, контрольний. Маємо електронну систему, яка миттєво обраховує всі дані для прицілювання. Якщо приїжджаємо на нові позиції, то нам треба до трьох хвилин, аби зорієнтувати гармату та зробити перший постріл. На підготовленій позиції наведення забирає не більше як одну хвилину. Розрахунок стріляє тільки з «очима», тобто в координації з аеророзвідкою або розвідниками на передових позиціях».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В НАСА показали, как выглядит центр нашей галактики, видео

30.08.2018 - 01:05
В обозримом будущем человек не увидит центра галактики своими глазами. От Земли до центра Млечного пути целых 26 000 световых лет, расстояние колоссальное. Астрономы НАСА решили эту проблему программно, создав ...

Возле Администрации президента произошла драка, видео

12.02.2018
Сторонники Саакашвили откликнулись на призыв ...

В Днепре россиянин с флагом Украины обозвал Путина: видео

24.08.2017
Фронтовой волонтер Юрий Мысягин выложил ...