ЗСУ знищили ворожу техніку і взвод окупантів

Безпілотний літальний апарат Сил оборони знищив бойову машину піхоти з бойовим модулем «Бережок» російських окупантів. Про це повідомив Телеграм-канал «Оперативний ЗСУ», оприлюднивши відповідне відео, зняте самим БПЛА.

Знищити БМП маленькою гранатою можна лише в тому випадку, якщо вона вибухне всередині машини, викликавши сильне загоряння. І цього разу БМП стояла якраз з відкритими люками.

Щоправда, після першого влучного скиду і вибуху сильного загоряння не сталося. Тоді дрон повернувся і скинув в БМП ще одну запальну гранату. Цього разу спалахнула сильна внутрішня пожежа, яка не дає цій машині шансів на ремонт.

Тим часом, командування Військово-морських Сил Збройних Сил України повідомило, що минулої доби його підлеглі знищили 35 інтервентів (більше великого взводу), а також міномет і сховище з боєприпасами загарбників.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

«Вынеси козла!» Появилось новое видео потасовки депутатов в Раде

07.10.2017 - 13:38
Когда в Верховной Раде бушуют страсти, за словом в карман нардепы не лезут. Вот и 5-го октября, когда «Самопомощь», «Свобода» и их союзники по оппозиции блокировали трибуну и президиум парламента, ...

А ви знаєте, що П’ятничани приєднали до Вінниці у 1938 році?

31.10.2016
Вулиця П’ятничанська (до декомунізації Боженка) ...