ЗСУ знищили ворожу САУ «Акація»

Бійці Збройних сил України знищили 152-міліметрову самохідну артилерійську установку «Акація» російських окупантів. Про це повідомив Телеграм-канал «Оперативний ЗСУ», оприлюднивши відповідне відео.

Цікаві розмови наших захисників (обережно, нецензурна лексика). Один з них сказав: «Снаряд в голові». Оскільки ми не знаємо, з якого пострілу відбулося пряме влучання, а поруч не видно воронок від інших розривів, можна припустити, що це був високоточний снаряд.

Також воїни кажуть, що ця САУ довго «кошмарила» наших захисників. Але сподівання на те,  що їй відірве башту (таке трапляється від вибуху власних снарядів), не справдилися. Втім, і без того САУ отримала достатньо серйозні ушкодження.

Тим часом, Генеральний штаб ЗСУ повідомив, що з початку широкомасштабного вторгнення (з 24 лютого по 18 листопада) ворог втратив 1865 артилерійських систем, в тому числі 5 вчора.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Вечерний макияж, — секреты визажистов

16.11.2015 - 14:32
Итак, этап первый вечернего макияжа: Мытье головы и бигуди. Здесь надо помнить несколько нехитрых правил. Волосы после мытья шампунем желательно сполоснуть кондиционером и в заключение мытья — очень прохладной водой, ...

Франциско Руис умер после жесткого нокаута: видео

25.11.2017
Через пять дней после нокаута ...

Луценко и Найем вступили в перепалку из-за Саакашвили: видео

17.09.2017
В кулуарах Ялтинского форума генпрокурор ...