ЗСУ знищили ворожу бронетехніку на Запоріжжі

Бойові броньовані машини в сучасній російсько-українській війні не менш, а в більшості ситуацій й більш важливі, ніж танки. Адже останні переважно виконують роль артилерії, тоді як ББМ в рази частіше беруть активну участь безпосередньо у штурмових діях, транспортуючи десантну піхоту і прикриваючи її вогнем.

Принаймні, в цьому впевнений російський (антипутінський) воєнний експерт і правозахисник Руслан Лєвієв, який нині мешкає і працює в Сполучених Штатах Америки.

Тим часом, бійці 44-ої окремої артилерійської бригади Збройних сил України імені гетьмана Данила Апостола в Запорізькій області знищили бойову машину піхоти російських окупантів.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі «Твіттер» повідомив народний депутат і волонтер Юрій Мисягін, оприлюднивши відповідне відео.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео яичной атаки на Марин Ле Пен

04.05.2017 - 19:37
Лидер Национального фронта Марин Ле Пен попала под яичную атаку. Кандидат в президенты Франции устояла на ногах. А дальше охрана вывела одиозного политика «из-под удара». Вероятно, некоторых политиков преследует похожий ...

Появилось видео прорыва Саакашвили в Украину

10.09.2017
Как мы уже сообщали Михаил ...

Тяжелый бой на Светлодарской дуге: опубликовано видео

27.02.2018
Волонтерская группа «Повернись живим» показала ...