ЗСУ знищили ворожий танк разом з екіпажем

Бійці 44-ої окремої артилерійської бригади Збройних сил України імені гетьмана Данила Апостола знищили танк російських окупантів. Про це на свої сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» повідомило Оперативне командування «Захід», оприлюднивши відповідне відео.

Ролик знято безпілотним літальним апаратом, оператор якого, очевидно, знайшов ціль, заховану між дерев, скорегував по ній вогонь з невідомої зброї та зафіксував результат. Звертає на себе увагу пряме влучання, вірогідно, з першого разу, при якому вогняний стовп стояв над баштою танка рівно вертикально.

Можна припустити, що використовувався високоточний боєприпас – чи то 155-міліметровий снаряд «Excalibur», чи то ПТРК «Javelin». Звичайній артилерії для прямого влучання знадобилися б десятки чи навіть сотні пострілів.

Але палаючий танк виїхав з лісу на дорогу, де продовжив горіти. Там до нього (не зовсім близько) під’їхала вантажівка, в яку інтервенти загрузили два тіла. Судячи з того, як вони їх волокли, це вже були «двохсоті».

Знову ж таки, можна припустити, що вижив механік-водій, який вивів танк на дорогу. Загалом екіпаж танку складається з трьох чоловік.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Video >>

Пьяный дядька прыгает на батуте (видео)

07.09.2015 - 09:33
Что у трезвого на уме, то у пьяного на языке. В нашем же случае – о чем трезвый мечтал, то он, уже пьяный, сделал. Компания отдыхала. Приняв некую дозу шнапса, ...

Bellingcat опубликовал новое фото и видео Бука, из которого сбили боинг МН17

19.10.2017
Международная расследовательская группа Bellingcat выложила новое ...