ЗСУ знищили ворожий танк прямо біля своїх позицій
Бійці Збройних сил України знищили танк «Т-72» російських окупантів вже перед самими своїми передовими позиціями. Очевидно, мала місце ворожа атака, а на момент підриву ворожий екіпаж знаходився в машині.
Про це сьогодні ввечері на своїй сторінці в соціальній мережі «Твіттер» повідомив народний депутат України, фронтовий волонтер і блогер Юрій Мисягін, оприлюднивши відповідне відео.
Ролик знято нашим захисником безпосередньо з окопу вже після завершення бою, а тому показує результат – сильно палаючий танк. Доля його екіпажу, інші наслідки бою та місце події невідомі.
Російський Т-72 знищен біля українських передових позицій.https://t.co/cbIGwiunvX pic.twitter.com/zB2gbC300a
— Юрiй Мисягiн (@2uwmp) April 9, 2023
Подпишитесь на новости

























Коментарі (0)