ЗСУ знищили високоточним снарядом російський ЗРК

Бійці 406-ої окремої артилерійської бригади Збройних сил України імені генерал-хорунжого Олексія Алмазова (підпорядковується командуванню морської піхоти Військово-Морських Сил ЗСУ) знищили зенітно-ракетний комплекс «ОСА-АКМ» російських окупантів.

Про це пресслужба підрозділу розповіла на власному Ютуб-каналі, оприлюднивши відповідний відеосюжет, змонтований з кадрів, знятих безпілотним літальним апаратом, та роботи розрахунку 155-міліметрової американської гармати «М777».

Спочатку показано, як ЗРК заїхав в гай і зупинився там. Потім, як оператори БПЛА встановили його геодезичні координати. Тоді – єдиний постріл з «М777». Потім – пряме влучання і сильна пожежа ЗРК.

Вірогідність того, що навіть «М777» могла влучити в таку відносно малу ціль з першого пострілу звичайним снарядом, вкрай мала. Швидше за все, це був високоточний «Excalibur».

З попередніх матеріалі відомо, що 406-а бригада воює на Херсонському напрямку.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Video >>

На Багамах свинья укусила знаменитую модель Мишель Левин за ягодицу: видео

13.02.2019 - 15:06
Приревновала… Хрюшка, не обращая внимание на процесс съемок, подбежала к знаменитой фитнес-модели на пляже, и укусила ее за ягодицу. Инцидент даже успели запечатлеть. Под зубы свинки угодило мягкое место венесуэльской ...