ЗСУ знищили високоточним снарядом російський ЗРК

Бійці Збройних сил України знищили або щонайменше пошкодили зенітно-ракетний комплекс «ТОР-М2» російських окупантів. Про це повідомив воєнний оглядач Роман Бочкала, оприлюднивши відповідне відео з коментарем: «ЗРК «ТОР-М2» — вимираючий вид».

Можливо, мається на увазі те, що нещодавно в Херсонській області були знищені два арктичних «ТОР-М2ДТ» загарбників. Хоча ми й не знаємо, чи це один й той самий тип ЗРК чи все-таки різні його модифікації.

Блогер і український патріот з окупованого Донецька «Necro Mancer», в свою чергу, уточнив, що останній «ТОР-М2» був вражений в Луганській області.

Якщо дивитися відео по кадрам, то видно, що снаряд вибухнув перед самим носом ЗРК. Тому можливо він і не знищений, але в будь-якому випадку серйозно пошкоджений.

Попри те, що не було прямого влучання, це, швидше за все, все-таки був високоточний 155-міліметровий снаряд «Excalibur».

По-перше, вони в нормі можуть відхилятися від цілі на відстань до метра.

По-друге, ЗРК їхав, а влучити в рухому мішень дуже складно.

По-третє, звичайній артилерії для такого результату знадобилися б десятки, то й сотні снарядів.

Не можна зовсім виключати іншу високоточну зброю – протитанкові ракетні комплекси. Але вони б’ють на відстань до п’яти кілометрів. А ЗРК зазвичай стоять більш глибоко в тилу.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Обнаженные йоги в Нью-Йорке

24.10.2015 - 15:48
Занятия йогой в последнее время стали так популярны по всему миру, что, кажется, многочисленные студии уже не знают, какие еще экзотические разновидности этих древних индийских практик предложить своим клиентам. Однако ...

Ярмоленко слету забил шикарный гол «Ганноверу»: видео

28.10.2017
Андрей Ярмоленко вышел в стартовом ...

Ручной лебедь с Вишенского озера стал звездой: видео

07.12.2017
Как правило, обитающие на водоемах ...