ЗСУ знищили велику танкову колону окупантів на Донеччині

На Добропільському напрямку військовослужбовці Сил оборони 22 грудня знищили чергову велику бронетанкову шткрмову колону з десантом російських окупантів.

Знищено шість танків, дев’ять бойових машин піхоти, п’ять бронетранспортерів, десять квадроциклів і броньовану ремонтно-евакуаційну машину. Про це з посиланням на оприлюднене нашими захисниками відео повідомляють військові блогери.

Зокрема у своєму Телеграм-каналі «Офіцер» лейтенант Збройних сил України з позивним Алекс:

«На Добропільському напрямку було розбито декілька колон бронетехніки та квадроциклів противника. Ворог намагався проводити штурмові дії в районі Новоекономічного, проте вся техніка була розбита, а особовий склад дезорієнтований, не доїхавши до лінії бойового зіткнення. Ті, хто вижив, поховалися по кущах та посадках в надії прожити хоча б до ранку».

Та блогер і командир підрозділу ударних авіаційних комплексів 24-го окремого штурмового батальйону 5-ої бригади ЗСУ Станіслав Бунятов (Осман) у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер»:

«На Добропільському напрямку продовжується утилізація орків та їхніх черепахо-танків. Сьогодні знову хотіли до Києва дійти».



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Погба на пресс-конференции убрал со стола бутылку пива, видео

16.06.2021 - 14:45
У звездных футболистов появилась новая мода, которая может аукнуться проблемами для УЕФА. Так, полузащитник сборной Франции Поль Погба на пресс-конференции после матча с Германией убрал со стола безалкогольное пиво Heineken, ...

Джастин Бибер полез в драку со здоровенным американцем (видео)

10.06.2016
Скандально известный канадский певец Джастин ...