ЗСУ знищили велику танкову колону окупантів

В районі Авдіївки бійці 47-ої окремої механізованої бригади Збройних сил України знищили чергову велику (з дванадцяти одиниць техніки) бронетанкову штурмову колону з десантом російських окупантів, які атакували одне з сусідніх сіл.

Про це у соціальній мережі «Х» (колишній «Твіттер») повідомив відомий український блогер з окупованого Донецька «Necro Mancer» з посиланням на менш відомого колегу «Yevhen Sha».

Наші захисники дочекалися, поки колона заїде у саме вузьке місце на своєму шляху і підбили перший танк протитанковою ракетою, після чого по нерухомій колоні почала працювати артилерія: «До села ніхто не доїхав».

Втім, ця інформація ще не висвітлена іншими джерелами і не підкріплена традиційним відео. Вірогідно, воно зараз готується. Принаймні, «Necro Mancer» впевнений, що саме через цю подію серед рашистів піднялася чергова хвиля грубих нарікань на власних генералів.

Тим часом, Телеграм-канал «russia no context», який висвітлює відео і фотоматеріали, зняті самим загарбниками, оприлюднив два ролика, на яких інтервент, йдучи по дорозі десь під Авдіївкою, впритул знімає раніше знищену бронеколону окупантів (десятки трупів і кілька знищених одиниць техніки).



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Трамп и бровью не повел, когда перед ним подбросили российские флажки: видео

30.04.2017 - 14:45
Во время выступления президента США Дональда Трампа в Пенсильвании в городе Гаррисберг кто-то подбросил в воздух с десяток маленьких флажков России. Это попало в объективы видеокамер. Данный факт живо обсуждается ...

Новый клип Шакиры стал хитом: видео

18.09.2017
Новый клип Шакиры собирает миллионы ...