На Донеччині ЗСУ знищили велику танкову колону окупантів

Бійці 110-ої окремої механізованої бригади Збройних сил України імені генерал-хорунжого Марка Безручка розбили велику (до двадцяти одиниць техніки) штурмову бронетанкову колону з десантом російських окупантів на Авдіївському напрямку.

Про це повідомив Телеграм-канал «БУАР110 ОМБр», оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, знятих безпілотними літальними апаратами, чиї оператори коригували вогонь по ворогу.

Цікаво, що на своєму шляху ворожа колона проїхала поруч з раніше знищеною колоною загарбників – в одному місці скупчено дев’ять знищених одиниць бронетехніки ворога. 

Нова колона заїхала не набагато далі за попередню. На ролику зафіксовано знищення ще мінімум десятка одиниць ворожої техніки.

«Кидають (орки) на штурми всі свої сили. Проте ми не перший день воюємо, знаємо де та як вони йтимуть. В них виходить лише «битися, як риба о кригу». Знищуємо все, що рухається вороже», — прокоментував «БУАР110 ОМБр».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео гола Тан Раинь, забитого почти с центра поля

08.08.2016 - 02:56
В Олимпиаде на футбольном турнире женских команд выступают 12 сборных. в воскресенье хозяйки Игр бразильянки разгромили сборную Швеции со счетом 5:1. В этой же группе Е команда ЮАР проиграла 0:2 соперницам ...

В Швеции применили авиабомбы для тушения пожара: видео

27.07.2018
Истребители могут быть полезны не ...

Ярмоленко слету забил шикарный гол «Ганноверу»: видео

28.10.2017
Андрей Ярмоленко вышел в стартовом ...

Танк ДНР выпустил боекомплект по украинскому селу: видео

25.05.2018
В районе Старогнатовского плацдарма (между ...