ЗСУ знищили велику колону вантажівок з окупантами

Поблизу села Гладківка Скадовського району Херсонської області ракетні війська Збройних сил України накрили вогнем колону російських окупантів з одинадцяти вантажівок, які перевозили особовий склад, боєприпаси та запчастини.

Про це повідомила пресслужба Сил оборони півдня України, оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, знятих безпілотним літальним апаратом, оператори якого знайшли «жирну» ціль та скоригували вогонь по ній.

В коментарі, прописаному в самому ролику, вказується, що в результаті удару ліквідовано до 25 інтервентів, поранено до 30, знищено та виведено з ладу 6 машин.

На початку ролика ми бачимо, що колона чомусь стоїть на дорозі. Потім майже одночасно в її голові та хвості стаються два влучні вибухи, розташовані там вантажівки загорілися і почали детонувати. Попри це, значна частина машин з середини колони змогла виїхати.

Однак три машини чомусь залишилися – можливо, вони були ушкоджені. По ним прилетіла третя ракета.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

РПЦ сделала заявление по бюсту от Поклонской: видео

07.03.2017 - 16:15
Похоже, даже священнослужители не знают, как обуздать «предприимчивую» Наталью Поклонскую. После заявления «няшной» экс-прокурора Крыма, а ныне депутата Госдумы, в РПЦ собрали целую комиссию, чтобы обследовать бронзовый бюст императора Николая ...

Американскому спецназу «прокачают мозги»: видео

04.04.2017
Электрическая стимуляция мозга, активно применяемая ...