ЗСУ знищили велику колону бронетехніки окупантів

Бійці 110-ої окремої механізованої бригади Збройних сил України  імені генерал-хорунжого Марка Безручка, яка воює під Авдіївкою, розбили велику бронетанкову колону російських окупантів – якщо ми не помиляємося, не вціліла жодна машина.

Про це повідомив Телеграм-канал «БУАР110 ОМБр», оприлюднивши відповідне відео, зняте безпілотними літальними апаратами, оператори яких коригували вогонь наших захисників.

В складі колони їхали мінімум сім одиниць техніки з великими десантами на броні. В результаті ми бачимо знищеними і пошкодженими два танки і п’ять бойових броньованих машин.

Для очевидності ми зробили скрини. На одному палаючий танк і розбитий бронеавтомобіль. На другому розбитий і «роззутий» танк, перевернута ББМ і мінімум вісім трупів інтервентів. На третьому дві пошкоджені ББМ, ще одна сильно димить і палає.

Крім того, на відео показано чимало інших трупів загарбників.

«БУАР110 ОМБр» впевнено заявляє: «Авдіївка вистоїть!» Але просить українців допомогти фінансово, оскільки закінчуються безпілотні літальні апарати…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Глубоководные чудища, попадающиеся в рыболовецкие сети: фото, видео

20.12.2016 - 19:34
Фотографии обычного моряка из Мурманска Романа Федорцова завоевывают интернет. Мужчина работает на рыболовецком траулере и постоянно публикует фотоотчеты о своей работе. Самый странный улов Роман выкладывает на своих страницах в ...

В Армении на похоронах расстреляли езидов: фото, видео

01.08.2017
На северо-западе Армении неизвестный из ...