ЗСУ знищили велику колону бронетехніки окупантів

Артилеристи Збройних сил України (зокрема, батарея 122-міліметрових самохідних артилерійських установок 2С1 «Гвоздика» морської піхоти) знищили велику штурмову броньовану колону з десантом російських окупантів.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» сьогодні повідомила пресслужба командування Військово-Морських Сил ЗСУ. Кількість вказаної знищеної техніки можна трактувати двояко; дивись скрін.

Мова може йти за дев’ять одиниць техніки: сім танків, бойову машину піхоти і бронетранспортер. Або всього за сім з невідомим співвідношенням танків, БМП і БТР між собою; але й це теж не мало.

Морпіхи радіють, що з’явилася зеленка (листя на деревах), через що стало легше ховати САУ, особливо під час нетривалих перерв між виконанням бойових завдань.

А також пишаються тим, що не лише нищать наступаючого ворога, але й беруть участь в артпідготовці наших контрударів. Наприклад, одна з них розпочалася з удару нашими гвинтокрилами. Потім почали працювати кілька САУ, гармат і реактивних систем залпового вогню. А на завершення долучилися американські 155-мм гаубиці «М777». На жаль, не вказано, чим закінчилася наша атака.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Во Франции на АЭС произошел взрыв: видео

09.02.2017 - 13:16
Утром 9 февраля произошел взрыв в машинном зале на АЭС «Фламанвиль», расположенной на северо-западе Франции. По предварительным данным, пострадало несколько сотрудников электростанции. Как сообщает местный ресурс Quest France, угрозы выброса радиоактивных веществ нет. ...

Лолиту сняли с поезда в Конотопе и выдворили в Россию: видео

23.04.2017
Российская певица Лолита Милявская собиралась ...