ЗСУ знищили велику кількість окупантів на півдні Бахмута

За минулу ніч ситуація на Бахмутському напрямку суттєво не змінилася. Авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і воєнний аналітик «DeepState» зафіксував просування російських окупантів північніше Бахмута, про що повідомлялося ще вчора ввечері.

Дивись карти за дев’яте й десяте березня. На останній ми червоними стрілочками позначили місця просування загарбників. Поки що вони не впливають на ситуацію в Бахмуті.

В своєму звіті за минулу добу «DeepState», зокрема, написав: «Бахмутський відтинок — ворог взяв під контроль Дубово-Василівку та вийшов по лінії Дубового Яру. Спроби кацапів просунутися на Богданівку зазнають краху. Тривають бої в самому місті Бахмут. На ніч ворог розпочав штурмові дії в напрямку Васюківки».

В свою чергу, боєць ЗСУ «Передович0к» повідомив: «По Бахмуту. За сьогодні було багато спроб штурму населеного пункту Іванівське, але всі були відбиті, ворог не просунувся вперед взагалі, лише втратив купу «сміття» на околицях. В районі «Собачівка», що в південній частині, трошки напружена ситуація, бо виродки їпашать артилерією всі будівлі, щоб можна було просунутись, і не було достатнього супротиву».

Ще один захисник Бахмута – Бахмутський Демон» — написав: «Вагнера провалюють оточення міста, бо ми їх вбиваємо».


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В Киеве на бульваре Верховной Рады взорвали Lexus: видео

10.06.2018 - 01:05
К счастью, никто не пострадал, но предпосылки были… В столице на бульваре с Верховной Рады вспыхнул автомобиль Lexus. Вскоре прогремел взрыв. Машина полностью выгорела. То, как она горит, удалось снять ...

В США занялись строительством дорог из свиного навоза

30.07.2016
Исследователи из Государственного технического и ...

В США с беспилотника сделали видео замерзшего Атлантического океана

08.01.2018
Житель Массачусетса Райан Кэнди опубликовал ...

На Закарпатье из двух гранатометов обстреляли дом генерала милиции Варцабы: видео

28.01.2017
Чрезвычайное происшествие в Закарпатской области. ...