ЗСУ знищили велику групу окупантів під Бахмутом

Наші захисники знищили групу з щонайменше семи російських окупантів на Бахмутському напрямку. Про це, зокрема, повідомив Телеграм-канал «Донбас Оперативний», який оприлюднив відповідне відео.

Ролик знято українським воїном, що йде по дорозі, на якій один біля одного лежать семеро інтервентів. Голос за кадром говорить, що їх – молодих людей – сюди ніхто не звав.

Тим часом спікер генерального штабу Збройних сил України Олександр Штупун у вечірньому зведенні ситуацію на даній ділянці фронту охарактеризував наступним чином:

«На Бахмутському напрямку противник надалі зосереджує основні зусилля на веденні наступальних дій. Вогневого ураження з танків та артилерії зазнали обʼєкти в районах Серебрянки, Верхньокам’янського, Спірного, Роздолівки, Білогорівки, Яковлівки, Соледара, Бахмутського, Бахмута, Залізного та Нью-Йорка Донецької області».


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

В Виннице задержали госисполнителя, который перевозил наркотики: видео

11.02.2017 - 14:05
Вечером 10 февраля винницкие патрульные остановили автомобиль «ВАЗ-2107». Правоохранители заподозрили, что его водитель находился «под кайфом». Задержанным оказался сотрудник Госисполнительной службы. В ходе поверхностного осмотра мужчины у него нашли тубусы ...