ЗСУ знищили велику базу окупантів в Рубіжному

Минулої ночі в окупованому місті Рубіжне Луганської області ракетно-артилерійські підрозділи Збройних сил України знищили пункт управління російських окупантів, який вони облаштували на колишній панчошній фабриці.

Про це з посиланням на місцевих жителів повідомив Телеграм-канал «Донбас Оперативний»: «Загалом прилетіло більше десятка ракет». Тут відзначимо, снаряди від реактивних систем залпового вогню багато хто називає ракетами, хоча формально це невірно.

Також «Донбас Оперативний» нагадав, що за останню добу ЗСУ завдали два удари по базам загарбників в Троїцькому на півночі Луганщини. Місцеві жителі повідомляли, що вчора пізно ввечері в перекритому інтервентами містечку лунала характерна детонація боєприпасів, як на великому складі.

Також вчора, нагадаємо, «бавовна» завітала до бази окупантів у Сватовому на Луганщині.

Рашисти бояться, що це початок контрнаступу на цій ділянці фронту:

«ЗСУ намагаються бити по нашим тиловим районам з метою враження ракетно-артилерійських складів, ремонтні бази, резерви, вузли зв’язку, контрольні пункти. Значить, розпочалася підготовка до наступу».



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Появилось видео стрельбы людей Яроша в Каменском

15.05.2017 - 20:19
Как мы уже сообщали, вчера в Каменском (бывший Днепродзержинск) в результате конфликта между таксистом и тремя молодыми людьми из ближайшего окружения нардепа Дмитрия Яроша произошел конфликт, который закончился избиением таксиста ...