ЗСУ знищили в Криму секретну казарму зі спецназівцями ГРУ

Раніше повідомлялося про «бавовну» в районі міста Джанкой (північ окупованого з 2014 року Криму) сьомого жовтня. Нагадаємо, тоді вибух почула і відчула вся північна частина півострову.

І ось, Телеграм-канал «Кремлевская табекарка» стверджує, що тоді загинув 21 (взвод) спецназівець головного розвідувального управляння генерального штабу збройних сил РФ, ще 16 були поранені.

«Кремлевская табакерка» посилається на анонімні джерела в ГШ ЗС РФ і окупаційному уряді в Криму. Начебто ракета зенітно-ракетного комплексу «С-200» прилетіла прямо в будівлю, в якій жили спецназівці, котрі воювали в Херсонській і Запорізькій областях, а в Криму відпочивали між завданнями.

Об’єкт був засекречений і замаскований під звичайну господарчу будівлю. Окупанти вважають, що їх здали місцеві жителі, або навіть, що серед загарбників є зрадник.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Американка отращивает бедра до 2,5 метров в надежде поставить мировой рекорд: видео

18.07.2017 - 15:18
43-летняя Бобби-Джо Уэстли из Пенсильвании весит почти 250 килограммов, а обхват ее бедер — 241 сантиметр. Женщина не хочет худеть, даже наоборот: она собирается увеличить объемы и побить предыдущий мировой ...

Появилось видео первого пуска ракеты Javelin бойцами ВСУ

22.05.2018
Президент Украины Петр Порошенко сообщил ...

В Кривом Роге возле горисполкома люди кормят крыс: видео

09.01.2018
Забавную историю в соцсетях рассказали ...