ЗСУ знищили у Бахмуті великий підрозділ окупантів

Сьогодні російські фашисти з ПВК Вагнера втратили загиблими у Бахмуті 94 людини. Про це заявив ватажок цього формування Пригожин.

Таким чином він знову жалівся на начебто існуючий в нього «снарядний голод». Мовляв, загинуло б в п’ять разів менше при тому ж результаті.

Результатом він назвав просування на 100-150 метрів. І додав, що ЗСУ наразі контролюють лише 2,98 квадратних кілометри міста. Така цифра говорить лише про те, що вона брехлива, адже в принципі неможливо вирахувати територію в 20 м2 у місті де тривають запеклі бої, про що він каже.

Тим часом, речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий заявив, що росіяни далекі від захоплення «дороги життя» з Часового Яру до Бахмута, якою постачаються продукти, ліки, озброєння та інші необхідні речі для військових та цивільних.

«Тривають важкі бої, але немає ніякої паніки чи неконтрольованості. Всі діють згідно з визначеними наперед сценаріями. Ситуація повністю контролюється Генштабом, плюс ми бачимо всі наміри противника та упереджуємо їх вогнем. Все це в комплексі дозволяє тримати Бахмут далі», — додав Череватий.

Він також розповів, що росіяни вимушені залучати до боїв у Бахмуті десантників, тому що «вагнерівці» «закінчуються».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Определились четыре финалиста национального отбора на Евровидение: видео

12.02.2017 - 01:27
Во втором полуфинале национального отбора на Евровидение-2017 победили исполнители Illaria и Rozhden. От жюри наибольшее количество баллов получил исполнитель Rozhden, наименьшее – indie-группа Letay. Зрители больше всего голосов отдали за Illaria. ...

Самодовольный котяра массажирует себе живот (видео)

27.02.2016
Этот самодовольный котяра, на видео, ...

Поветкин отправил Прайса в тяжелый нокаут: видео

01.04.2018
В столице Уэльса Кардиффе российский ...