ЗСУ знищили у Бахмуті великий підрозділ окупантів

Сьогодні російські фашисти з ПВК Вагнера втратили загиблими у Бахмуті 94 людини. Про це заявив ватажок цього формування Пригожин.

Таким чином він знову жалівся на начебто існуючий в нього «снарядний голод». Мовляв, загинуло б в п’ять разів менше при тому ж результаті.

Результатом він назвав просування на 100-150 метрів. І додав, що ЗСУ наразі контролюють лише 2,98 квадратних кілометри міста. Така цифра говорить лише про те, що вона брехлива, адже в принципі неможливо вирахувати територію в 20 м2 у місті де тривають запеклі бої, про що він каже.

Тим часом, речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий заявив, що росіяни далекі від захоплення «дороги життя» з Часового Яру до Бахмута, якою постачаються продукти, ліки, озброєння та інші необхідні речі для військових та цивільних.

«Тривають важкі бої, але немає ніякої паніки чи неконтрольованості. Всі діють згідно з визначеними наперед сценаріями. Ситуація повністю контролюється Генштабом, плюс ми бачимо всі наміри противника та упереджуємо їх вогнем. Все це в комплексі дозволяє тримати Бахмут далі», — додав Череватий.

Він також розповів, що росіяни вимушені залучати до боїв у Бахмуті десантників, тому що «вагнерівці» «закінчуються».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Кота застукали за поеданием огурцов на грядке

17.09.2016 - 19:37
Большинство из нас, почему-то уверены, что все кошки хищники. Но, как оказывается не все!.. Ранее мы рассказывали о коте, которого застукали у миски с салатом, а тут и новый случай. Удалось ...

Морской пехотинец погиб, упав в яму: видео

17.12.2017
В Николаеве произошла трагедия, оборвавшая ...

Американцы перебросили в Европу лазерное оружие: видео

16.03.2018
Американское лазерное оружие уже в ...

Появилось видео избиения школьницы под Киевом

25.01.2019
В селе Вишеньки Бориспольского района ...