ЗСУ знищили у Бахмуті снайперський підрозділ окупантів

За вчора прикордонники в Бахмуті відбили дві штурмові атаки російських окупантів на наші опорні пункти. Спочатку загарбники вогнем з артилерії та танків зруйнували частину наших фортифікаційнх споруд, а потім пішли на прорив.

Як повідомив пресцентр Державної прикордонної служби України, найманців приватної військової компанії Вагнера прикордонники зупинили в ближньому стрілецькому бою.

Тим часом, дедалі тривожніші новини надходять від бійця Збройних сил України, який воює у Бахмуті і веде Телеграм-канал «Бахмутський Демон»:

«В центрі міста запеклі бої – хлопці тримають оборону. На АЗОМ (завод на півночі міста) орки йдуть і йдуть – АЗОМ наш. На Літачку (південь) пекло. На Квадратах (південь) мінус чотири снайпери орків. Тримаємо оборону, всі залишаються в Фортеці, Ніхто нікуди не відходить».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Морской пехотинец погиб, упав в яму: видео

17.12.2017 - 01:17
В Николаеве произошла трагедия, оборвавшая на ровном месте жизнь морского пехотинца ВСУ. Сержант провалился в яму под окном подвального помещения и получил серьезные травмы. Медики, прибывшие на вызов, констатировали смерть. ...

Полтергейст устроил ДТП (видео)

11.12.2015
Необычное ДТП засняла камера видеонаблюдения ...

Приспособление для чистки снега с крыш (видео)

10.01.2016
Продолжается сезон снегопадов. И тем, ...

Роналду в Киеве разбил лицо оператору: видео

26.05.2018
Когда ты звезда, твое имя ...