ЗСУ знищили три роти окупантів біля Горлівки

Біля населеного пункту Майорськ (на мапі від «deepstatemap.live» підписаний, як Майорська (станція)) на півночі Горлівки точковими ударами ЗСУ знищено близько трьохсот російських загарбників, які сконцентрувалися перед черговим штурмом наших позицій. Ще шістдесят інтервентів доставили до медичних закладів Горлівки.

Фактично мова йде про разгром трьох повноцінних рот російських загарбників. Про це сьогодні в ранковому зведенні на офіційній сторінці Генерального штабу Збройних сил України в соціальній мережі «Фейсбук», зокрема, повідомив його речник Олександр Штупун.

Тим часом, народний депутат України, волонтер і блогер Юрій Мисягін оприлюднив відео з прикладом менш масштабного, але повсякденного знищення окупантів на фронті.

Ролик знято безпілотним літальним апаратом, оператор якого скинув два ВОГи (заряди підствольного чи автоматичного станкового гранатомету з причепленим «хвостом» для стабільності падіння) в ворожий окоп.

Перший ВОГ влучив прямо в окоп і вибухнув поруч з загарбником, очевидно поранивши його. Але другий ВОГ вибухнув на бруствері, а тому навряд чи завдав шкоди ворогу.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Мэр Червонограда опубликовал видео кортежа Порошенко на бездорожье

26.02.2019 - 17:34
Мэр Червонограда Львовской области Андрей Заливский удивил, выложив у себя в Фейсбук видео кортежа президента Порошенко, который пытается выехать из города по знатно разбитой дороге. Эдакая попытка уколоть… Однако, эффект ...

Бекхэм поцеловал Элтона Джона: появилось видео

21.05.2018
На Западе вовсю обсуждают поцелуй ...

Де у Вінниці розмістив свою канцелярію Симон Петлюра?

26.09.2016
Ошатні житлові будиночки приватного сектору, ...