ЗСУ знищили три роти окупантів біля Горлівки

Біля населеного пункту Майорськ (на мапі від «deepstatemap.live» підписаний, як Майорська (станція)) на півночі Горлівки точковими ударами ЗСУ знищено близько трьохсот російських загарбників, які сконцентрувалися перед черговим штурмом наших позицій. Ще шістдесят інтервентів доставили до медичних закладів Горлівки.

Фактично мова йде про разгром трьох повноцінних рот російських загарбників. Про це сьогодні в ранковому зведенні на офіційній сторінці Генерального штабу Збройних сил України в соціальній мережі «Фейсбук», зокрема, повідомив його речник Олександр Штупун.

Тим часом, народний депутат України, волонтер і блогер Юрій Мисягін оприлюднив відео з прикладом менш масштабного, але повсякденного знищення окупантів на фронті.

Ролик знято безпілотним літальним апаратом, оператор якого скинув два ВОГи (заряди підствольного чи автоматичного станкового гранатомету з причепленим «хвостом» для стабільності падіння) в ворожий окоп.

Перший ВОГ влучив прямо в окоп і вибухнув поруч з загарбником, очевидно поранивши його. Але другий ВОГ вибухнув на бруствері, а тому навряд чи завдав шкоди ворогу.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Вечерний макияж, — секреты визажистов

16.11.2015 - 14:32
Итак, этап первый вечернего макияжа: Мытье головы и бигуди. Здесь надо помнить несколько нехитрых правил. Волосы после мытья шампунем желательно сполоснуть кондиционером и в заключение мытья — очень прохладной водой, ...

Появилось видео стрельбы снайпера во время выступления Олланда

28.02.2017
Во Франции в коммуне Вильоньон во время ...

Появилось видео нападения российских фанатов на болельщиков «Динамо»

15.02.2018
Российские фанаты накануне чемпионата мира ...