ЗСУ знищили третій батальон 1009 полку ЗС РФ у Вовчанську

Загальновизнаним вважається, що російські окупанти розпочали наступ на північному прикордонні Харківської області для того, щоб примусити Сили оборони перекинути сюди війська з гарячих Краматорського, Покровського і Курахівського напрямків на Донеччині.

Однак, схоже, «палка має два кінці» — останніми днями ворог знімає свої  підрозділи з основної лінії фронту для перекидання їх на прикордоння з Бєлгородською областю РФ. Про це, зокрема, повідомляє блогер і лейтенант Збройних сил України з позивним Алекс у своєму Телеграм-каналі «Офіцер».

Спочатку він констатував знищення у Вовчанську третього батальйону 1009-го мотострілецького полку РФ та вказав, що на заміну агресор вводить незлагоджені підрозділи, які воюють значно гірше. А згодом написав:

«Під Вовчанськ орки уже намагаються відтягувати резерви звідки тільки можливо: це вже не тільки Херсонщина, як писали раніше, вже дьоргають і з найближчого Куп’янського напрямку та інших».

У свою чергу, новинний Телеграм-канал «Донбас Оперативний» вже вдруге за сьогодні повідомив про наш успішний контрнаступ у прикордонні на Харківщині: «Вовчанськ. Просування ЗСУ в центральній частині міста. Майже весь центр під контролем».

Він оприлюднив відповідну мапу, на якій блакитним кольором позначені звільнена територія та напрямки наших атак. Єдине, що нагадаємо, під центром Вовчанська «Донбас Оперативний» має на увазі північну третину міста з міською забудовою.

Станом на вчора Сиили оборони контролювали мінімум 70% адміністративної території населеного пункту. Сьогодні вже, відповідно, більше.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео выступления в Раде полковника Голубана

15.03.2017 - 15:13
Несмотря на сопротивление вице-спикера ВР Оксаны Сыроид, в зале заседаний парламента все-таки дали возможность выступить перед депутатами полковнику Нацполиции в Донецкой области, командиру роты специального назначения Юрию Голубану. Юрий рассказал свою ...

Геращенко объяснил, почему вылизал тарелку в ресторане: видео

09.12.2017
Нардеп Антон Геращенко вполне вразумительно ...