ЗСУ знищили тилові бази окупантів на Херсонщині

Артилеристи Збройних сил України знищили 152-міліметрову «Д-20» і 122-міліметрову «Д-30» причіпні гаубиці російських окупантів на вогневих позиціях.

Про це повідомив наш захисник, який веде Телеграм-канал «Балу HUB», оприлюднивши відповідне відео з коментарем: «Знищення д30 та д20 моїми пациками».

Ролики знімалися безпілотними літальними апаратами, оператори яких знайшли цілі і скоригували влучний вогонь по ним.

Блогер «EjShahid» встановив геолокацію подій: «На південний захід від Малої Кардашинки, Херсонська область».

Тим часом, рашисти бідкаються, що ЗСУ інтенсивно б’ють високоточною зброєю по їх тиловим базам на Херсонщині: «Много раненых и убитых». Вони бояться, що це підготовка ЗСУ до наступу і форсування Дніпра. Дивись скрін.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

В Турции прогремел мощный взрыв: видео

11.04.2017 - 12:22
В Турции минимум 10 человек пострадали из-за взрыва. Он прогремел на юго-востоке страны в районе Баглар города Диярбакыр. Местные СМИ сообщают, что взорвался полицейский танк во время ремонтных работ. К месту съехались машины ...

Грузовики из России тайно вторглись на Донбасс: видео

11.08.2018
Сообщения жителей Донецка и округи ...

У Зеленского нашли прибыльный бизнес в России: видео

18.01.2019
Журналисты программы Схемы Радио Свобода ...