ЗСУ знищили техніку окупантів на вишках Бойка

Бійці 73-го морського центру спеціального призначення Збройних сил України імені кошового отамана Антіна Головатого вночі висадилися на одній з нафтогазових видобувних платформ («вишок Бойка») в Чорному морі біля Криму і спалили її.

Доцільність такої складної і ризикованої операції полягала в тому, що російські окупанти встановили на об’єкті радіоелектронне обладнання, яке коригувало атаки іранських дронів-камікадзе по Україні, та радіолокаційну станцію «Нева-Б», котра стежила за південно-західною частиною Чорного моря.

Про це на своїх сторінках у соціальній мережі «Фейсбук» повідомили служба зв’язків з громадськістю центру ССО та пресцентр командування Сил спеціальних операцій ЗСУ. Вони оприлюднили відео, змонтоване з кадрів, відзнятих екшн-камерами на шоломах спецпризначенців.

На відео немає елементів бою чи стрільби, не згадується про це і в коментарі – вірогідно, на платформі не було російських окупантів, а їх техніка працювала в автономному режимі.

Коли учасники спецоперації в човні відплили з частиною трофейної техніки, на платформі вже палав сильний вогонь. Один з наших захисників знайомим суржиком крикнув: «Горить харашо!».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Зафиксирована эффективная работа «третьей силы» на Светлодарской дуге: видео

14.06.2018 - 11:55
Волонтерский фонд «Повернись живим» обнародовал видео работы легендарной группы К-2, воюющей сейчас на Светлодарской дуге: «Ворожі обстріли населених пунктів Світлодарської дуги жорстко караються цими хлопцями». Разведка первого батальона 54-ой бригады ...

Как начать прикорм младенцев

01.09.2016
Правильное введение прикорма в рацион ...

«Динамо» победило «Александрию»: видеообзор

18.08.2018
Гол Виктора Цыганкова отменным ударом ...