ЗСУ знищили техніку і живу силу загарбників біля Семенівки

На Авдіївському напрямку минулої доби бійці Сил оборони відбили дев’ять атак російських окупантів в районах населених пунктів Бердичі, Орлівка, Тоненьке і Невельське.

Про це в ранішньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України.

У свою чергу, Телеграм-канал «ШО НА ФРОНТІ?» вказав ще одне село на цій ділянці фронту, в районі якого йдуть інтенсивні бої:

«Орки намагаються проводити штурмові дії по трасі О0542 в сторону населеного пункта Семенівка, Авдіївський напрямок. Маємо ліквідований особовий склад та техніку окупантів. Дуже великий резерв особового складу загарбників задіяний на даній території».

Однак розташована між Орлівкою і Бердичами Семенівка має стати дуже міцним горішком, адже східніше села, звідки насувається ворог, знаходиться велика водойма.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Тетерук в Раде огрел Семенченко по голове: видео

06.10.2017 - 16:15
Мы уже сообщали, что сегодня в Верховной Раде на фоне принятия закона о реинтеграции Донбасса была брошена дымовая шашка. Ответственность на себя взял «свободовец» Юрий Левченко. Хотя изначально многие подумали, ...

Появилось видео нападения фанов «Бастии» на футболистов «Лиона»

17.04.2017
Какой-то черный нефарт для французского ...