ЗСУ знищили танкову роту окупантів

Біля окупованого села Червонопопівка (північніше Кремінної) Збройні сили України накрили артилерійським вогнем місце концентрації великої кількості танків російських окупантів – до двадцяти штук (дві танкових роти).

Очевидно, вони не штурмували наші позиції, до яких кілька кілометрів. Але з іншої сторони, можна бути впевненим, що готувалися до цього, адже знаходилися дуже близько до фронту. Вірогідно, ЗСУ попередили масовану танкову атаку ворога.

Відповідне відео оприлюднив Телеграм-канал «Третя Сила» з коментарем: «Луганський напрямок. Українська земля палає під ногами у російських фашистів. Можливо колись розповімо подробиці, але це не точно».

Ролик знято безпілотним літальним апаратом, оператори якого, вірогідно, знайшли жирні цілі і відкоригували класичний артилерійський обстріл по ним. Нам власне показано результат – пошкодження різного ступеню отримали до десятка танків (рота), дивись скріни.

Воєнні блогери локалізували місце події: Червонопопівка, Луганська область.

Вчора, за даними Генштабу ЗСУ, було знищено 4 російські танки. Тому ці, вочевидь, розтрощили раніше. 


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Геращенко опубликовал видео расстрела супружеской пары в Николаеве

30.01.2019 - 19:37
У Ленинского райсуда Николаева были расстреляны в упор муж с женой. Оба погибли. Как видно на записи, появившейся в сети, после убийства двое мужчин спорили, кто сядет за руль машины ...