ЗСУ знищили танкову бронегрупу
Артилеристи 56-ої окремої мотопіхотної Маріупольської бригади Збройних сил України знищили два танки російських окупантів. Про це в «TikTok» повідомив «Dokerolviya».
Він оприлюднив відео, зняте безпілотними літальними апаратами, оператори яких знайшли цілі, скоригували класичний артилерійський вогонь по ним і зафіксували результат: сильна пожежа одного танку і надпотужна детонація власних боєприпасів іншого.
Блогер і український патріот з окупованого Донецька «Necro Mancer» геолокував місце події – поля і лісосмуги на північний захід від Бахмута. На мапі це місце позначено червоним квадратиком.

Бахмутский р-н (https://t.co/cbmkInNU7H), Донецкая обл, #56омбр #всу передаёт привет российскоязычным танчикам https://t.co/KJT8hPkndR pic.twitter.com/IdFNR3DWcd
— Necro Mancer (@666_mancer) May 7, 2023
Подпишитесь на новости

























Коментарі (0)