ЗСУ знищили танковий полк і командний пункт дивізії окупантів

В соснових лісах на лівому окупованому березі Дніпра у Херсонській області російські окупанти за останні дні втратили командний пункт дивізії, батальйон зв’язку, танковий полк і одну з частин внаслідок сильних пожеж.

Причина – зумисні удари Збройних сил України дронами і артилерією з запальними зарядами, помножені на спеку. Про це з посиланням на повідомлення самих інтервентів сьогодні в обід повідомив Телеграм-канал «russia no context».

Звісно, навряд чи вищевказані підрозділи знищені повністю, однак втрати вони понесли суттєві, що заперечує їх боєздатність. Зазвичай розташовувати позиції і табори в лісі вигідно, адже це гарне маскування, але не в таку спеку:

«…У хлопців (окупантів) згоріло все. Багато загинули. Були прильоти по складах з боєприпасами. Загинули ті, хто спав в бліндажах, які тепер схожі на могильні ями…».



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Собака спасает рыбу, обливая её водой (видео)

16.11.2015 - 12:19
Удалось снять видео, на котором собака обливает лежащую на земле рыбу водой. Единственное, что не понятно – она заботится о её здоровье или все-таки проявляет хозяйственность, ведь свежая рыба гораздо ...

В Одессе жестко сорвали концерт Константина Райкина: видео

17.11.2017
Активист из Одессы Сергей Стерненко, ...