ЗСУ знищили танки і ББМ окупантів на Сіверському напрямку

За підсумками 23 годин третього червня Сіверський напрямок (між Краматорським (раніше Бахмутський) і Лиманським) за інтенсивністю боїв перехопив традиційну «пальму першості» у Покровського (колишній Авдіївський).

Про це в оперативній інформації, оприлюдненій на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», повідомив пресцентр генерального штабу Збройних сил України:

«Сіверський напрямок залишається одним з найнапруженіших. Від початку доби російські окупанти здійснили 24 спроби вклинитися в бойові порядки наших підрозділів в районах Білогорівки, Роздолівки, Івано-Дар’ївки, Верхньокам’янського та Виїмки. 15 атак вже відбито нашими захисниками, 9 бойових зіткнень ще тривають».

При цьому за вказаний час на цій ділянці фронту наші захисники знищили два танки, бойову броньовану машину, артилерійську систему і два засоби радіоелектронної боротьби. Втрати ворога в живій силі оцінені в 91 людину ліквідованими і пораненими.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Участок Марин Ле Пен атаковали голые девушки из Femen: видео

07.05.2017 - 12:42
Французские последовательницы некогда популярного движения Femen обнаженной грудью пытались протестовать против кандидата в президенты страны Марин Ле Пен. Свою акцию активистки провели на том избирательном участке, где должна была голосовать ...

Во время ралли авто протаранило толпу зрителей (видео)

03.01.2016
Происшествие случилось в первый же ...