ЗСУ знищили танки і ББМ окупантів на Сіверському напрямку

За підсумками 23 годин третього червня Сіверський напрямок (між Краматорським (раніше Бахмутський) і Лиманським) за інтенсивністю боїв перехопив традиційну «пальму першості» у Покровського (колишній Авдіївський).

Про це в оперативній інформації, оприлюдненій на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», повідомив пресцентр генерального штабу Збройних сил України:

«Сіверський напрямок залишається одним з найнапруженіших. Від початку доби російські окупанти здійснили 24 спроби вклинитися в бойові порядки наших підрозділів в районах Білогорівки, Роздолівки, Івано-Дар’ївки, Верхньокам’янського та Виїмки. 15 атак вже відбито нашими захисниками, 9 бойових зіткнень ще тривають».

При цьому за вказаний час на цій ділянці фронту наші захисники знищили два танки, бойову броньовану машину, артилерійську систему і два засоби радіоелектронної боротьби. Втрати ворога в живій силі оцінені в 91 людину ліквідованими і пораненими.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Антироссийские акции прошли в Николаеве: видео

21.03.2017 - 16:45
География акций против банков с российским капиталом растет. После «бетонирования» отделений в Киеве, Тернополе, Днепре и обкладывания кирпичами в Краматорске, красочное действо прошло в Николаеве. В городе корабелов до 30 ...

В Макеевке сгорел рынок: видео

26.10.2017
В Макеевке сильный пожар Макеевка ...

Американскому спецназу «прокачают мозги»: видео

04.04.2017
Электрическая стимуляция мозга, активно применяемая ...