ЗСУ знищили танк окупантів під Донецьком

Бійці Збройних сил України знищили танк російських окупантів біля окупованого Водяного (між вільною Авдіївкою і Донецьком).

Про це повідомив Телеграм-канал «Донбас Оперативний», оприлюднивши відповідне відео. Ролик змонтовано з кадрів, знятих безпілотним літальним апаратом, однак не зрозуміло напевне, чи причетні його оператори безпосередньо до знищення танку.

По польовій дорозі вздовж лісосмуг їхали дві бойових броньовані машини загарбників, а за ними танк. Відео починається з того, що танк вже димить і зупиняється, поступово пожежа посилюється і стається потужний вибух – детонували його власні снаряди.

А от дві ББМ розвернулися на перехресті направо й поїхали далі.

Оскільки танк їхав за ними, можна було б виключити підрив на протитанковій міні. Однак танк міг з’їхати трохи в сторону і знайти міну, яку пропустили ББМ, або ж то міг бути радіокерований вибуховий пристрій…


Подпишитесь на новости

 
redtram

Video >>

Шнур и его группа «Ленинград» в своем новом клипе «Обезьяна и Орел» высмеяли телешоу: видео

28.11.2016 - 23:52
Группа «Ленинград» с ее эпатажным лидером Сергеем Шнуром отметилась очередным клипом полным мата. В клипе исполнена песня «Обезьяна и Орел». Веселенькая, как любит Шнур. Но главное, в клипе жестко высмеян ...

В Киеве произошла массовая драка футбольных ультрас: видео

12.08.2017
Вечером 11 августа после футбольного ...

Нарядная прическа за несколько минут (видео)

17.11.2015
Часто случается так, что Он ...