ЗСУ знищили танк і чотири БМД окупантів під Іванівським

Сьогодні бійці Сил оборони, відбиваючи ворожі штурми на Краматорському (раніше Бахмутському) напрямку, знищили щонайменше один танк і чотири (а можливо й шість) бойових машини десанту російських окупантів.

Про це в оперативному зведенні станом на 10:30, оприлюдненому на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України:

«Від початку доби противник уже шість разів починав спроби покращити тактичне положення. Атакує з Бахмута у напрямках Часового Яру, Іванівського та Кліщіївки. 3 атаки вже відбито — знищено танк та 2 БМД окупантів. А 3 боєзіткнення ще тривають, але під час штурму в районі Іванівського вже знищено 4 російських БМД».

Зауважимо, що з тексту не зовсім зрозуміла точна кількість знищених БМД загарбників. Але ясно, що мінімум чотири біля Іванівського.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

В Киеве жестко разогнали лагерь ромов: видео

25.04.2018 - 13:03
Полиция поставила точку в деле разгона лагеря ромов в Киеве Ситуацию с ликвидацией лагеря ромов на Лысой горе в Киеве трактуют по-разному. Спикер националистического движения С 14 С. Мазур в ...

Вакарчук представил новую песню: видео

30.03.2018
Несмотря на концертную паузу, самая ...

Боевики провели стрельбы из установок «Змей Горыныч»: видео

12.04.2017
Вчера российско-террористические формирования провели на ...