ЗСУ знищили танк і чотири БМД окупантів під Іванівським

Сьогодні бійці Сил оборони, відбиваючи ворожі штурми на Краматорському (раніше Бахмутському) напрямку, знищили щонайменше один танк і чотири (а можливо й шість) бойових машини десанту російських окупантів.

Про це в оперативному зведенні станом на 10:30, оприлюдненому на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України:

«Від початку доби противник уже шість разів починав спроби покращити тактичне положення. Атакує з Бахмута у напрямках Часового Яру, Іванівського та Кліщіївки. 3 атаки вже відбито — знищено танк та 2 БМД окупантів. А 3 боєзіткнення ще тривають, але під час штурму в районі Іванівського вже знищено 4 російських БМД».

Зауважимо, що з тексту не зовсім зрозуміла точна кількість знищених БМД загарбників. Але ясно, що мінімум чотири біля Іванівського.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Адвокат Полозов рассказал о своем похищении сотрудниками ФСБ: видео

25.01.2017 - 17:47
Факт задержания в Симферополе адвоката Николая Полозова и препровождения в помещение, занимаемое ФСБ, моментально стал обсуждаемым в соцсетях. После допроса его отпустили. Он уверяет, что, ссылаясь на российские законы, хранил ...

Опубликовано видео, как Путин искупался в проруби

19.01.2018
Президент России Путин на Крещение ...

Ручной лебедь с Вишенского озера стал звездой: видео

07.12.2017
Как правило, обитающие на водоемах ...