ЗСУ знищили танк і БМП окупантів

Бійці 66-ої окремої механізованої бригади Сухопутних військ Збройних сил України знищили танк і бойову машину піхоти російських окупантів.

Це сталося під час класичного артилерійського обстрілу, коригованого безпілотним літальним апаратом, який і зняв нижче представлене відео.

Тим часом, воєнний аналітик «DeepState» розповів, що агресор також успішно використовує БПЛА, через що, зокрема, російські окупанти змогли захопити наш взводний опорний пункт. 

«Ворожий дрон в режимі онлайн буквально повідомляв про дії наших бійців і з точністю коригував вогонь із техніки. В результаті кацапи повністю зачистили ВОП з усіма наслідками для оборонців».

Мало того, саме дрони допомогли загарбникам захопити Піски під Донецьком. І з такою тактикою противник нині штурмує сусіднє Первомайське: «Кацапи ретельно провели роботу над помилками й продовжують підготовку значного числа операторів дронів».


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В зоопарке Винницы пополнение – кошачий лемур и павианы: видео

28.11.2017 - 12:33
В Винницком зоопарке впервые в его истории на свет появились павианы-гамадрилы. Их еще называют краснозадыми. Назвали детенышей «Майком» и «Джоном» и держат отдельно от других животных, чтобы не «подцепили» инфекцию.  ...

Появилось видео Саакашвили с Трампом

11.11.2016
Михаил Саакашвили, который начал в ...

Как собаки уговорили кошек прекратить драку (видео)

25.10.2015
Кошачьи драки обыденное дело. Самцы ...