ЗСУ знищили сучасний російський танк Т-90М «Прорив»

Бійці Збройних сил України знищили танк Т-90М «Прорив» російських окупантів – експортну модернізовану модель і без того крутого Т-90.

Про це повідомив телеграм-канал «Оперативний ЗСУ» з посиланням на інтервентів, які оприлюднили відповідну фотографію: на ній вони позують на фоні палаючого танку.

«Чому ці два орки радісно позують перед одним зі своїх «непереможених» Т-90М, наче вони щойно підірвали «Абрамс»?», — резонно запитує «Оперативний ЗСУ».

До речі, це вже не перший подібний випадок, коли загарбники наче тішаться своїм втратам, позуючи на фоні підбитої і знищеної техніки зі щасливими виразами облич… Може радіють, що самі вижили? Чи мають завдання зробити фейк про знищення українського танку і видають за такий свій?



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Агент ФСБ рассказал об убийстве военного в Украине и существовании расстрельного списка: видео

24.01.2017 - 19:32
Детали покушения на нардепа Антона Геращенко продолжают бурно обсуждаться экспертами и обычными людьми. Между тем СБУ нашла «российский след» в деле убийства осенью прошлого года атошника в Ровно. В этом ...