ЗСУ знищили «Су-25» і САУ «Акація»

На півдні тридцятого жовтня близько 8:00 зенітний ракетний підрозділ Повітряних сил ЗСУ знищив штурмовик «Су-25» («Грак») російських окупантів. Про це вже о 23:06 повідомила пресслужба командування ПС ЗСУ на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук».

В свою чергу, нардеп, волонтер і блогер Юрій Мисягін повідомив, що на півдні наші захисники також знищили 152-міліметрову самохідну артилерійську установку «Акація» загарбників – в неї влучив високоточний 155-мм снаряд М982 «Excalibur».

Оприлюднене відео зняв безпілотний літальний апарат, оператор якого, очевидно, знайшов ціль, встановив її точні геодезичні координати, передав їх артилеристам і зафіксував результат. Власне його нам і показали – палаюча «Акація».

По горі гільз біля САУ видно, що вона встигла вистріляти чимало снарядів. Також привертає увагу палаючий член екіпажу «Акації», який виліз з САУ, але не зміг загасити вогонь. Він ще рухається, але шансів у нього вже немає.

Зазвичай під півднем мається на увазі Херсонська область.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Бойцы ВСУ успешно выполнили боевое задание: видео победного танца

23.02.2019 - 12:06
Офицер ВСУ Анатолий Штефан опубликовал новое «зажигательное» видео с фронта За 22 февраля пресс-центр Объединенных сил в предварительном утреннем отчете зафиксировал четырнадцать обстрелов террористами украинских позиций на Донбассе. В том ...

Завершился финал самого крутого Евровидения за последние 20 лет (видео)

15.05.2016
В столице Швеции Стокгольме завершился финал ...

ВСУ уничтожили бронемашину ДНР: видео

20.05.2018
Украинский патриот с оккупированных территорий ...