ЗСУ знищили скупчення військової техніки окупантів

На Таврійському напрямку (Запорізька область і південна частина Донецької) бійці Збройних сил України минулої доби знешкодили 339 російських окупантів (більше трьох рот) і знищили п’ять одиниць військової техніки противника (зокрема бойову броньовану машину та дві артилерійських системи).

Про це у сьогоднішньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив об’єднаний пресцентр Сил оборони Таврійського напрямку.

Скільки інтервентів ліквідовано, а скільки поранено, не вказано, але зазвичай кількість «трьохсотих» у 3-4 рази перевищує число вбитих.

Звертає на себе увагу рекордно низька кількість знищеної ворожої техніки. Вірогідно, що на заваді збору інформації стала негода. Зрештою, Таврійський напрямок включає у себе Мелітопольський, Запорізький, Бердянський, Вугледарський, Мар’їнський та Авдіївський напрями.

Наприклад, Телеграм-канал «Донбас Оперативний» звернув увагу на втрати, які озвучують самі рашисти з-під Авдіївки:

«200-ті на кожному кутку спаленими купами в броні… Вчора втратили 4 танки (більше ніж танковий взвод), 7 чи 8 БТР, кілька БМП… І це все на п’ятачку 100 на 100 метрів».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео, как в Виннице злоумышленники разбирают Центральный мост

06.02.2018 - 17:52
В Ситуационном центре муниципальной полиции Винницы «РЕАЛу» предоставили фото и видео, на которых видно, как двое винничан срывают листы металла, закрывающие на тротуаре Центрального моста каналы с электрокабелями. О том, ...

Лада Калина провалилась в лужу и исчезла насовсем: видео

29.11.2016
Яму, в которую превратилась лужа, ...

В пустыне Сахара выпал снег: фото, видео

07.02.2018
Уникальное природное явление уже второй ...