ЗСУ знищили скупчення танків і гармат окупантів на Харківщині
Оператори FPV-дронів-камікадзе третьої окремої штурмової бригади Збройних сил України за один виліт знайшли і знищили або пошкодили дванадцять цілей російських окупантів на Харківщині.
Про це служба зв’язків з громадськістю підрозділу повідомила у своєму Телеграм-каналі, оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих самими баражуючими боєприпасами.
Наші захисники уразили два танки (один з них однозначно знищено), 120-міліметрову самохідну артилерійську установку «Нона-С», 122-мм гаубицю «Д-30», 100-мм протитанкову гармату МТ-12 «Рапіра», склад боєприпасів у сараї, кабріолет, мотоцикл з коляскою і чотири станції радіоелектронної боротьби, щоб не заважали літати.
З попередніх новин відомо, що третя бригада воює на Куп’янському (Сватівському) напрямку.
Подпишитесь на новости

























Коментарі (0)