ЗСУ знищили скупчення танків і гармат окупантів на Харківщині

Оператори FPV-дронів-камікадзе третьої окремої штурмової бригади Збройних сил України за один виліт знайшли і знищили або пошкодили дванадцять цілей російських окупантів на Харківщині.

Про це служба зв’язків з громадськістю підрозділу повідомила у своєму Телеграм-каналі, оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих самими баражуючими боєприпасами.

Наші захисники уразили два танки (один з них однозначно знищено), 120-міліметрову самохідну артилерійську установку «Нона-С», 122-мм гаубицю «Д-30», 100-мм протитанкову гармату МТ-12 «Рапіра», склад боєприпасів у сараї, кабріолет, мотоцикл з коляскою і чотири станції радіоелектронної боротьби, щоб не заважали літати.

З попередніх новин відомо, що третя бригада воює на Куп’янському (Сватівському) напрямку.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

В Одессе пьяная следователь протаранила авто и пыталась раздеться: видео

01.08.2018 - 17:30
В Одессе полицейскую задерждали пьяной за рулем. Инцидент получился с перчинкой Накануне вечером в Одессе патрульные задержали девушку-следователя местной полиции, которая находилась за рулем в нетрезвом состоянии. Ее направили для ...

Рыба мурена ластится к аквалангистке

20.10.2015
Ручная рыба мурена ластится к ...

Марш памяти Немцова прошел с провокациями: видео

26.02.2017
Несколько участников марша развернули баннер ...