ЗСУ знищили скупчення окупантів на півночі Авдіївки

Російські окупанти перекинули в район Авдіївки свої підрозділи, які раніше воювали на південному фасі Бахмутського напрямку.

Про це повідомив блогер і військовослужбовець 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади Збройних сил України Станслав Бунятов (Осман):

«В Курдюмівці та Озарянівці орки притихли. За непідтвердженою інформацією, ротувалися на Авдіївський напрямок — чуємо в перехопленнях їх позивні».

Також о 16:58 у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» він описав хід бойових дій у нескореному місті:

«На північному сході Авдіївки ворог провів щонайменше 10 невдалих спроб штурму. В районі «Царської охоти» (південь міста) ситуація на позиціях перемінна, русня дуже жаліється на наші fpv-дрони, хоча дефіциту арти у них немає. Орки намагалися накопичувати сили поблизу моста (північ Авдіївки) для подальшого штурму — були знищені нашою артою».

Однак о 21:52 Телеграм-канал «ШО НА ФРОНТІ?» повідомив більш сумні новини з півночі міста:

«Орки мають просування до провулку 50-річчя авдіївського коксохімічного заводу (на мапі позначений синім значком), тривають кровопролитні бої за кожен метр».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Разрушительный торнадо в США не утихает (видео)

27.12.2015 - 14:44
Над американским континентом продолжает бушевать торнадо. Количество жертв стихии увеличивается с каждым днем. Пока мировые информагентства говорят о 26 погибших. Так, 27 декабря ураган обрушился на окрестности Далласа (штат Техас). ...

Опубликовано видео с Гитлером под воздействием наркотиков

09.03.2017
На социальном новостном портале Reddit ...

Порошенко: «Украину пытаются загнать в имперское стойло». Видео

20.11.2016
Президент по случаю Дня достоинства и ...